- Advertisement -

- Advertisement -

Bioder tüy dökücü krem 

0 5

Bioder tüy dökücü krem

Bioder tüy dökücü krem  istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan en pratik yöntemlerden birisidir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın birçok farklı yolu bulunmaktadır. Ağda ve epilasyon bu yöntemler arasında en sık kullanılanlarıdır. Bunları yapmak biraz zaman aldığı için bazı acil durumlarda daha pratik yöntemlere ihtiyaç duyulabilir. Tüy dökücü krem de bu pratik uygulamalardan birisi olup ortalama 6 dakikada uygulanabilmektedir. Uygulama sonrasında ciltte herhangi bir kızarıklık ve acı olmaması yönünden de oldukça avantajlıdır. Ağda ve epilasyon yapamayan bayanlar Bioder tüy dökücü kremi evde kendi başlarına rahatlıkla uygulayabilirler. Bu yazımızda tüy dökücü krem hakkında merak edilen soruların cevaplarını ve ürünün nasıl kullanıldığını sizlerle paylaşıyoruz.

Bioder tüy dökücü krem hiçbir koruyucu içermez ve cildin doğal ten rengini değiştirmez. Bu krem kullanıldığı bölgedeki tüyleri cılızlaştırarak azaltan bir etkiye sahiptir. Düzenli kullanım sonucunda kıl kökleri zayıflar ve tüyler daha geç çıkmaya başlar. Bitkisel içeriği nediyle sadece istenmeyen tüyleri almakla kalmaz aynı zamanda cildin pH değerini korur ve nemini arttırır. Bu özellikleri nedeni ile bioder cilt bakımına da önemli katkıda bulunur. Bayanlar ve erkekler için üretilen farklı çeşitleri bulunan bu kremi eczanelerde, kozmetik ürün satan yerlerde, büyük marketlerde ve internet üzerinden satış yapan sitelerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Çoğu tüy dökücü kremin aksine bioder, cildi kurutmaz ve derinlemesine nemlendirir. Hoş kokusu ve kullanımının kolay olması nedeni ile günümüzde en çok tercih edilen tüy dökücü kremlerden birisidir.

Bioder tüy dökücü krem 

Bioder Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Bioder tüy dökücü krem erkek ile artık beyler de istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulabilirler. Günümüzde beyler de kişisel bakıma önem verdikleri için bu tür ürünlere olan talep artmıştır. Bioder tüy dökücü kremin erkekler için de, bayanlar için de olanının kullanım şekli aynıdır. Vücudun koltuk altı, kol, bacak ve bikini bölgesinde bu krem güvenle kullanılabilir. Yüz, göğüs bölgesi, baş bölgesi, anüs çevresi ve genital bölgede ise kullanımı tavsiye edilmemektedir. Bu konuda gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra gelelim kremin nasıl uygulanacağına.

  • Bioder tüy dökücü kremi sürmek için kutudan çıkan spatulayı kullanmalısınız. Kremi spatula yardımı ile istenmeyen tüyleri kapatacak şekilde yaydırın.
  • Tüy dökücü kremi sürdükten 3 dakika sonra bölgenin temizlenip temizlenmediğini kontrol etmek için spatula yardımı ile küçük bir yeri temizleyin.
  • Bölgedeki tüyler temizlenmiş ise geri kalan yerleri de temizleyebilirsiniz.
  • Eğer tüyler duruyorsa 3 dakika daha bekletmeniz gerekmektedir.
  • Uygulama sonrasında bölgeyi bol su ile yıkayarak kremden tamamen arındırın.

Bioder tüy dökücü kremin bekletme süresi 3 ile 6 dakika arasıdır. Hassas cilt yapısı olanların 3 dakika bekletmeleri önerilmektedir. Kısa ve ince tüylerde bile etkisini gösteren bu ürün cildi kurutmaz ve tahriş etmez. Cildi derinlemesine nemlendirdiği için kullanım sonrasında teniniz pürüzsüz ve yumuşacık olur. Biz tüy dökücü kremin nasıl kullanılacağını sizlere anlattık fakat siz yine de kullanmadan önce kremin kutusunun üzerinde bulunan kullanma talimatını dikkatli bir şekilde okumayı ihmal etmeyin. Ürünün serum şeklinde satılan çeşitleri de bulunmaktadır, isteyeler krem yerine ondan da kullanabilirler.

Bioder tüy dökücü kremin ne sıklıkta kullanılabileceğini merak edenler olabilir. Krem, tüyler çıktıkça belirli bir süre gözetmeksizin kullanıma uygundur. Bu kremi kullanmayı düşünenler bioder tüy dökücü krem fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirler. Kremin satış fiyatı ürünü satan firmaya ve uygulanan kampanyalara göre değişebileceği için bu konuda bir fiyat vermek yanlış olacaktır. İstenmeyen tüylerden hiç bir acı hissetmeden ve pratik bir şekilde kurtulmak isterseniz siz de bioder tüy dökücü krem kullanarak bu isteğinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.