- Advertisement -

- Advertisement -

Doktor, “Maske tak” dediği için darp edildi

0 17

İstanbul’da çalışan Doktor Murat İnnice, girdiği bir markette karşılaştığı maskesiz kişiyi uyardı. ‘Maske tak’ uyarısına şiddet ile cevap veren şahıs, uyarıda bulunan doktoru darp ettiği öğrenildi.

İstanbul’da bulunan bir hastanede dahiliye uzmanı olarak çalışan Doktor Murat İnnice yakın zamanda markete gitti. Sarıyer’de bulunan bir markete giden doktor mağazada maske takmayan ve yanında bir de çocuğu bulunan bir şahsı uyarmak istedi.

Adamın yanına gidip ‘Lütfen maskenizi düzgün takın beyefendi’ diyerek uyardığı sırada doktorun yüzüne doğru öksürmeye başlayan genç adam, ‘Sen kimsin!’ diyerek tepki gösterdi.

MASKESİZ GÖRÜNCE UYARMAK İSTEDİ

İkili arasında sözlü sürtüşme başladı. Market güvenliğinden yardım talep eden doktor alışverişine devam ettikten sonra evine gitmek üzere yola çıktı. İddialara göre kapısının önüne geldiği zaman markette tartışma yaşadığı şahıs doktoru bekliyordu. Karşısında şahsı gören Doktor İnnice, şaşkına döndü.

SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Şahıs ise, ‘Sen kimsin seni öldürürüm’ diyerek doktora tekmeler atarak darp etti. 155 polis imdat hattını arayarak yardım istediği sırada, şahıs korkup olay yerinden kaçtı. Doktor İnnice, olay nedeni ile polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.