- Advertisement -

- Advertisement -

Genç kız doktora saldırdı

0 97

Kahramanmaraş şehrinde meydana gelen olayda hastaneye giden S.K. (22), yaptıracağı iğnenin etkilerini anlatan doktoru önce darp etti sonra ise odasını dağıttı.

Geçtiğimiz Cuma akşam civarında Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yörük Selim Ek Hizmet Binası’nın acil bölümünde yaşanan olayda İddialar S.K. isimli 22 yaşındaki hastanın rahatsızlanarak gittiği hastanede doktor Merve Albayrak’a iğne yaptırmak istediği yönünde.

DOKTORUN ODASINI DAĞITTI

Doktor Merve Albayrak, iğneyi yapabileceklerini fakat ciddi yan etkileri olabileceğini söyleyerek genç kızı uzman doktora gönderdi. Bu sırada anne M.K. (42), yan etkilerinden dolayı kızının iğneyi yaptırmaktan vazgeçebileceğini söyleyerek, doktora tepki gösterdi. S.K. de doktor Merve Albayrak’a saldırıp, darp etti. Genç kız sonra doktorun odasını dağıttı ve yere yatarak sinir krizi geçirdi.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Acil serviste görev yapan farklı bir doktor, sesleri duyup doktor Albayrak’ın yardıma koştu. İhbar üzerine olay merkezine gelen polis ekipleri S.K. ve M.K.’yi gözaltına alarak emniyet karakoluna götürdü. Doktor Merve Albayrak’ta darp raporu alarak karakola gitti ve şikayetçi oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.