- Advertisement -

- Advertisement -

Hakkımızda

Hakkımızda

10/01/2020 Yılında Yayın Hayatına Başlayan saglikozel.com amacı doğrultusunda insanları faydalı bilgiler sunmak ve sağlık konusunda Diş Hastalıkları, Diş Bakımı gibi tüm sağlık konuların da yardımcı olmak için kurulmuştur.

saglikozel.com üyelerinin kafasına takılan sorulara cevap bulması ve kişilerin sağlık sorunları,ağız ve diş sağlığı ve problemleri,Bitkisel Tedavi Önerileri, sağlıkla ilgili Faydalı Bilgiler  konularında bilgilerini paylaşmayı amaçlamaktadır.

Sitemizde bulabileceğiniz konular; Diş Hastalıkları,Ağız Hastalıkları,Diş Eti Hastalıkları,Ağız Ve Diş Bakımı,Sağlık Sorunu Haberleri,Bitkisel Tedavi Önerileri,Sağlık İçin Faydalı Bilgileri  sağlığa dair herşey.

Önemli Uyarı 

saglikozel.com İçerisinde Yer Alan Yazılar Doktor Tavsiyesi Değildir; Bilgilendirme amacı ile yazılmış Doğal ve kişisel tariflerdir ve bu tarifler bütün kişilerde aynı etkiyi sağlamayabilir. Tariflerin kullanımı kişilerin kendi sorumluluğunda olup Bu tariflerin uygulanmasından dolayı Oluşabilecek Sorunlardan saglikozel.com Ailesi Sorumlu tutulamaz.

 

saglikozel.com İçerisindeki Bitkisel Tedavi  Kimi durumlarda kişinin daha fazla etki etmesi için malzemeleri artırması, Önerilen zaman aralıklarını kısaltması veya karışımın ciltte yada uygulama yapılan yerde kalma süresini uzatması ve tarifteki doğal malzemelere karşı alerjik reaksiyonu olması sebeplerinden dolayı kişilerde ; Ters etkilere, Kızarıklık ve yanmalara ,Halsizliğe ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.  Bu gibi durumlardan dolayı saglikozel.com Ve içerisindeki yazarlar sorumlu tutulamaz.

 

ÖNEMLİ: Bitkisel Tedavi ve kürleri denemeden 6 saat önce Karışım hazırlanmalı ve % 2-3 lük kısmı bölgeye uygulanıp yarım saat beklenmelidir Şayet herhangi bir alerjik durum, kızarıklık ve yanma hissi yaşanmazsa kür  uygulanmalıdır. Cilt yapısının bu karışıma ters tepki vermesi durumunda karışım denenmemelidir.

saglikozel.com adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,bilgi@saglikozel.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır

Yorumlara kapalıdır.